Rüzgar Kırıcı Sistemleri

Rüzgar Kırıcı

      

Windshield Rüzgâr Kırıcı Sistemleri

Windshield Rüzgâr Kırıcı Sistemleri, cafe, restoran yâda ev gibi mekânların bahçelerinde, teraslarında, verandalarında yâda balkonlarında rüzgârın olumsuz etkilerinden korunmanızı sağlayarak konforlu bir mekân yaratılmasına yardımcı olur.

Katalog: .pdf

Tamamlanan proje fotoğrafları: /Projeler/

Bir adet 10mm hareketli cam ve bir yâda iki sabit cam korkuluk seçeneğiyle kullanılan Windshield, rüzgârlı havalarda, hava akışını oturum seviyesinden yukarıya taşır ve açık havada oturmanın keyfinin bölünmesine izin vermez.

 Hareket eden çerçevesiz cam panel ile minimal görünüm ile maksimum görüş alanı sağlanır. Cam panel 600 mm yukarı yönde hareket ederek yer seviyesinden 1700 mm yüksekliğe kadar rüzgârdan korur.

Windshield Rüzgâr Kırıcı Sistemleri, uzaktan kumandalı elektrikli motorla(220V) ya da manuel olarak kullanıma uygundur.


Windshield, tek başına kullanılabildiği gibi yan yana getirilerek de kullanılabilir ve açık alanlarda seperatör görevini üstlenir. Elektrikli motor kullanımlarında gruplanarak kontrol edilebilir.

Windshield Rüzgâr Kırıcı Sistemleri’nin alüminyum profilleri elektrostatik toz boyama ile RAL renklerine boyanmaya, eloksal kaplanmaya, ahşap desen uygulamasına ve doğal ahşap kaplanmaya uygundur.

Kullanılan hareketli ve sabit camlarda renklendirme, kumlama yâda baskı ile mekânlara özel seçenekler sunulabilir. Sabit cam yerine ahşap ya da compact laminat gibi çeşitli opak malzemeler de kullanılabilir.

  Windshield, çeşitli aksesuarlarla zemine monte edilerek kullanılır.

 


Kapalı Ölçüler: 2000*1100*100 //  Açık Ölçüler: 2000*1700*100


FYT Mühendislik

A: Orta Mh. Keban Sk. NO:6 Zemin Kat Tuzla / İstanbul
T: 0216 614 01 20 / 3 Hat   F: 0216 614 01 24
E: satis@fyt.com.tr
W: www.fyt.com.tr


Referanslar
Projeler
Haberler
Katalog
Çözüm Ortakları