Giydirme Cephe Sistemleri

Duowin Alüminyum Giyotin Pencere Sistemleri

Duowin - Alüminyum Giyotin Pencere Sistemlerine ait reklamımız RAF Dergisinin Temmuz sayısında yayınlanmıştır.

Reklamın detayına, aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

http://www.raf.com.tr/urun/duowin-%E2%80%93-aluminyum-giyotin-pencere-sistemleri/5414

Giyotin Pencere Nedir?
Düşey eksende çalışan, bir ya da daha fazla hareketli cam panele sahip olan pencerelerdir. Görsel ve fonksiyonel yönden tarihi kökeni olan giyotin pencereler, günümüzün modern malzeme ve teknolojileri ile yeniden ele alınarak Duowin markasıyla üretildi.

Duowin’in Avantajları Nelerdir?
Duowin’de her iki kanat hareket edebiliyor ve kanatlar ters ağırlıklar sayesinde bırakıldıkları noktada düşmeden durabiliyor. Bu özellik pencerenin güvenli kullanımı ve pencere kanatlarının istenildiği kadar açılabilmesi için önemli.

Duowin’i geleneksel pencere sistemlerinden ayıran en önemli özellik, pencere kanatları, çerçeve içerisindeki kanallarda hareket ettiğinden, kanatların açılması için pencerenin önünde fazladan boş alana ihtiyaç duyulmamasıdır. Böylece, mekân içerisindeki eşyaların yerleşiminde, kullanıcı veya tasarımcı, mekânın bütününden daha verimli yararlanıyor. Özellikle küçük ve dar mekânlarda çözüm avantajı sağlanıyor. Duowin’de her iki kanat da vasistas konuma geçebiliyor, bu sayede pencerelerin dış yüzeyleri de ulaşılabilir hale geliyor ve pencere kanadının iç ve dış yüzünün rahatlıkla temizlenebilmesine olanak sağlanıyor.

Çerçeve malzemesi olarak kullanılan alüminyum profiller, giyotin pencerelerin geleneksel malzemesi olan ahşap doğramalara göre, farklı mekanik koşullarda yüksek dayanım gösteriyor. Farklı cam kalınlıklarıyla kullanılabilen ısı bariyerli çerçeve profilleri sayesinde, farklı iklim koşullarında kullanıma uygundur. Elektrostatik toz boyama teknolojisi sayesinde istenilen renkte üretilebilen Duowin Pencereler, ahşap gibi farklı dekoratif kaplamalarla da kullanılabiliyor. Kullanıcılar ahşap desenli alüminyum doğramalar ile bakım ihtiyacı duymadan nostaljik şıklığı tercih edebilir. Duowin, farklı mekân tasarımlarına uygun aksesuar seçenekleriyle de modern tasarımların parçası olmaya aday.


Duowin® Alüminyum Giyotin Pencere Sistemleri

Duowin® Plus Motorlu Giyotin Pencere Sistemleri


Diğer Haberler

Referanslar
Yeni Projeler
Haberler
Katalog
İnsan Kaynakları