Güneş Kırıcı Sistemleri

Güneş Kırıcılar

Flyingshadow®  – Güneş Kırıcı Sistemleri

FYT Mühendislik'in Flyingshadow® Güneş Kırıcı Sistemleri ile uyguladığı projeler Projelerimiz bağlantısında, referans listesi ise Referanslarımız bağlantısında görülebilir. 

Flyingshadow® Güneş Kırıcı Sistemler kataloğu: .pdf

Güneş Kırıcı Sistemler

Sağlıklı bina kavramı içinde, güneş ışınlarının şiddeti ve dağılımı ile doğal ışığın yeterliliği büyük önem taşımaktadır. Doğal gün ışığına olan ihtiyacın kaçınılmaz olması gibi direkt güneş ışınlarından korunma gereksinimi de kaçınılmazdır.

Bu talep mimari projelerde güneş kırıcı sistemlerinin kullanılmasıyla rahatlıkla aşılabilir. Termal konfor talebi FYT Mühendislik güvencesiyle estetikten ödün vermeden yenilikçi çözümlerle karşılanabilmektedir.

Motor Hareketli Güneş Kırıcı Sistemler

Otomatize edilen Flyingshadow Güneş Kırıcı Sistemleri güneş ışınlarının kontrolüne yeni seçenekler getiriyor. Güneş kırıcı panellerin hareketi, tek tek kontrol edilebildiği gibi gruplandırılan modüller halinde de kontrol edilebilir. Flyingshadow sistemlerinde kullanılan güneş ve rüzgâr sensörü ile dış mekânın fiziksel koşulları anlık olarak değerlendirilir ve zamanlayıcı kullanarak önceden planlanan programa uyması sağlanabilir. Merkezi olarak veya uzaktan kumanda ile kontrol edilebilen Flyingshadow ürünleri 25.000 defa açılıp kapatılarak test edilmiş olup, ürünler 2+3 yıllık sistem garantisi ile sunulmaktadır.

Flyingshadow

Flyingshadow Güneş Kırıcı Sistemleri’nde talebe bağlı olarak cam, alüminyum profil, perfore alüminyum levha, genişletilmiş alüminyum levha seçenekleri sunulmaktadır. Hareketli güneş kırıcı sistemler fonksiyonel özelliklerinin yanı sıra uygulandıkları yapıya hareketli bir görünüm ve saygınlık kazandırmaktadır. Flyingshadow ile tamamlanan projelerde ürünün şıklığı görülmektedir.

Flyingshadow ürünleri çalışma ortamının iyileştirilmesinde de kullanışlıdır. Güneş ışınlarının ortamı etkilemeden engellenmesi ya da en aza indirilmesi Flyingshadow Güneş Kırıcı Sistemleri ile mümkündür. Çeşitli projelerde gerçekleştirilen güneş kırıcı sistemleriyle konforlu ortamlar oluşturulmuş ve istenmeyen etkiler bertaraf edilmiştir.

Kullanım alanları cephe önleriyle sınırlı olmayan Flyingshadow ürünleri, transparan çatılarda sera etkisinin önlenmesinde de etkili bir çözüm olarak tercih edilebilir.

Flyingshadow Güneş Kırıcı Sistem Özellikleri:

• 25.000 defa açılıp kapanma testi,

• 2 + 3 Yıl sistem garantisi,

• Saat ayarlı kontrol opsiyonu

• Güneş ve rüzgâr sensörü,

• Modülleri tek tek ve / veya gruplar halinde kontrol edebilme imkânı

• Uzaktan kumanda,

• Dinamik görünüm,

• Yatay kullanım,

• Dikey kullanım.

Panel Olarak Kullanılan Malzemeler:

· Genişletilmiş alüminyum levha

· Alüminyum perfore levha

· Alüminyum profil

· Cam


FYT Mühendislik
A: Ihlamurkuyu Mah. Hatipler Sok. No:2A Ümraniye/İSTANBUL
T: 0216 614 01 20 / 4 Hat               F: 0216 614 01 24
E: satis@fyt.com.tr
W: www.fyt.com.trReferanslar
Projeler
Haberler
Katalog
Çözüm Ortakları