duowin-ce-belgesi-ve-test-sonuclari-raf-ocak-2016-da! Duowin CE Belgesi ve Test Sonuçları RAF OCAK 2016'Da!
Alüminyum Giyotin Pencere Sistemleri

Duowin CE Belgesi ve Test Sonuçları RAF OCAK 2016'Da!

RAF Dergisindeki Ürün Tanıtımımıza http://www.raf.com.tr/urun/duowin-%E2%80%93-aluminyum-giyotin-pencere-sistemleri1/5737 adresinden ulaşabilirsiniz.

Duowin – Alüminyum Giyotin Pencere Sistemleri

Giyotin Pencere Nedir?
Düşey eksende çalışan, bir ya da daha fazla hareketli cam panele sahip olan pencerelerdir. Görsel ve fonksiyonel yönden tarihi kökeni olan giyotin pencereler, günümüzün modern malzeme ve teknolojileri ile yeniden ele alınarak Duowin markasıyla üretildi.

Güvenli Kullanım
Duowin'de her iki kanat hareket edebiliyor ve taşıyıcı mekanizmalar sayesinde bırakıldıkları noktada düşmeden durabiliyor. Bu özellik pencerenin güvenli kullanımı ve pencere kanatlarının istenildiği kadar açılabilmesi için önemli.

Küçük ve Dar Mekanlar 
Duowin'i geleneksel pencere sistemlerinden ayıran en önemli özellik, pencere kanatları, çerçeve içerisindeki kanallarda hareket ettiğinden, kanatların açılması için pencerenin önünde fazladan boş alana ihtiyaç duyulmamasıdır. Böylece, mekan içerisindeki eşyaların yerleşiminde, kullanıcı veya tasarımcı, mekanın bütününden daha verimli yararlanıyor. Özellikle küçük ve dar mekanlarda çözüm avantajı sağlanıyor.

Kolay Temizlik 
Duowin'de her iki kanat da vasistas konuma geçebiliyor, bu sayede pencerelerin dış yüzeyleri de ulaşılabilir hale geliyor ve pencere kanadının iç ve dış yüzünün rahatlıkla temizlenebilmesine olanak sağlanıyor.

Performans Testi ve CE Belgesi
Tarafsız değerlendirme kuruluşu ift Rosenheim'ın gerçekleştirdiği test sonuçları tabloda gösteriliyor.

Isı Bariyeri 
Çerçeve malzemesi olarak kullanılan alüminyum profiller, giyotin pencerelerin geleneksel malzemesi olan ahşap doğramalara göre, farklı mekanik koşullarda yüksek dayanım gösteriyor. Farklı cam kalınlıklarıyla kullanılabilen ısı bariyerli çerçeve profilleri sayesinde, farklı iklim koşullarında kullanıma uygun.

Mekana Uyum
Duowin Pencereler, elektrostatik toz boyama teknolojisi sayesinde istenilen renkte üretilebiliyor. Ahşap gibi farklı dekoratif kaplamalarla da kullanılabiliyor. Kullanıcılar, ahşap kaplanan alüminyum doğramalar ile bakım ihtiyacı duymadan nostaljik şıklık tercih edebilir. Duowin, farklı mekan tasarımlarına uygun aksesuar seçenekleriyle de modern tasarımların parçası olmaya aday.

Otomatik Kullanım
Motor ve sensörün sisteme dahil edilmesiyle tam otomatik, uzaktan kumanda ile kontrol edilerek hem kullanım kolaylığı hem de güvenlik koşulları en üst düzeyde gerçekleştiriliyor.Diğer Haberler

Çözüm Ortakları
Projeler
Kataloglar
Bayiler
Haberler