duowinâ®-plus-yilin-cephe-sistem-bileseni-adayi Duowin® Plus Yılın Cephe Sistem Bileşeni Adayı
Alüminyum Giyotin Pencere Sistemleri

Duowin® Plus Yılın Cephe Sistem Bileşeni Adayı


Bu yıl 6.’sı düzenlenen Çatı ve Cephe Malzemeleri Ödülleri’nde adaylar belirlendi ve okur oylaması başladı...

Duowin® Plus Motorlu Alüminyum Giyotin Pencere Sistemi

Duowin® Plus Motorlu Alüminyum Giyotin Pencere Sistemi’nde, zincir dişli sisteme bağlanan ve elektronik olarak kontrol edilebilen motorların kullanımının, artan yük kapasitesiyle geniş açıklıkları kapatabilme, otomatize edilerek insan faktörünü dışarıda bırakabilme, kullanılan sensörlerle güvenliği sağlama gibi öne çıkan avantajları var. Vasistas açılabilen alt kanat sayesinde dış yüzeylere artık ulaşılabiliyor ve temizlenebiliyor. Yüksek katlarda avantaj sağlayan bu özelliğiyle konut projelerinde tercih edilebiliyor. Düşey kanallar içerisinde hareket eden kanatlar altta veya üstte toplanabildiği gibi, çerçeve yüksekliğini ikiye ya da üçe bölerek kullanılabiliyor

Oy vermek için tıklayın.

Çatı ve Cephe sektöründe yeni malzemelerin tanıtılması ve başarının ödüllendirilmesini amaçlayan Çatı ve Cephe Malzemeleri Ödülleri’nde bu yıl yine onlarca aday ürün yer alıyor.


Dört Ayrı Kategoride Düzenleniyor
Çatı ve Cephe Malzemeleri Ödülleri “Çatı” ve “Cephe” olarak iki ana başlıkta ve her iki başlığın altında ikişer olmak üzere dört kategoride düzenleniyor.
“Çatı” başlığı altında “Yılın Çatı Kaplama Malzemesi/Sistemi” ve “Yılın Çatı Sistem Bileşeni” ödül alıyor. “Cephe” başlığı altında ise “Yılın Cephe Malzemesi/Sistemi” ve “Yılın Cephe Sistem Bileşeni” ödüle hak kazanıyor.

Kazananlar Nasıl Belirlenecek?
Çatı ve Cephe Dergisi okurları, 4 Nisan-5 Mayıs 2017 tarihleri arasında dergide ve www.cativecephe.com web sitesinde yer alan Oy Kullanma Formu ile oylarını kullanacaklar.
Okur oylaması bitiminde mayıs ayının başında toplanacak, sektörün önde gelen temsilcilerinden oluşan “Çatı ve Cephe Malzemeleri Ödülleri Seçici Kurulu”, okur oylarını değerlendirecek ve ödül sahiplerini belirlemek için oylama yapacak. Oylamada Seçici Kurul’un oyları yüzde 70, okur oyları ise yüzde 30 etkili olacak.
Ödüller, 24 Mayıs 2017 günü Yapı İstanbul 2017 Fuarı’nda düzenlenecek törende sahiplerine takdim edilecek.

Çatı ve Cephe sektörünün 2016 yılında piyasaya sürülmüş en başarılı malzemelerini Çatı ve Cephe Dergisi okurları belirliyor. B2B Medya olarak bu sene 14.’sünü düzenlediğimiz Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri ile birlikte önemli bir eksikliği tamamlayan “Çatı ve Cephe Malzemeleri Ödülleri” organizasyonunda adaylar belirlendi ve oylama süreci başladı.


Diğer Haberler

Çözüm Ortakları
Projeler
Kataloglar
Bayiler
Haberler