-duowin-e-arkitera-yapi-malzemeleri-odulu-! Duowin'e Arkitera Yapı Malzemeleri Ödülü !
Alüminyum Giyotin Pencere Sistemleri

Duowin'e Arkitera Yapı Malzemeleri Ödülü !


Arkitera Mimarlık Merkezi tarafından verilen Arkitera Ödülleri, 21 Aralık Çarşamba akşamı Boğaziçi Üniversitesi Demir Demirgil Tiyatro Salonu'nda yapılan törenle sahiplerini buldu.

FYT Mühendislik tarafından geliştirilen Duowin Alüminyum Gİyotin Pencere Sistemi, Arkitera Mimarlık Merkezi tarafından verilen Arkitera Ödülleri'nde, ödüle layık görüldü. Yarışmada Yapı Malzemesi Ödülleri'nin  ödülü olan İnce Yapı Bileşenleri'nde bu sene  Duowin Alüminyum Giyotin Pencere Sistemleri ürünü ile FYT Mühendislik ödülün sahibi oldu.


seçici kurul üyelerinden Gürhan Bakırküre, FYT Mühendislik Genel Müdürü Barış Atağ'a ödül plaketini takdim etti.

Seçici kurul üyelerinden Gürhan Bakırküre, FYT Mühendislik Genel Müdürü Barış Atağ'a ödül plaketini takdim etti.


Duowin – Alüminyum Giyotin Pencere Sistemleri®

Görsel ve fonksiyonel yönden tarihi kökeni olan giyotin pencereler, günümüzün modern malzeme ve teknolojileri ile yeniden ele alınarak Duowin® markasıyla üretildi ve çeşitli projelerde kullanıldı. Duowin®, özel olarak tasarlanan, ısı bariyerli alüminyum profilleri ve üzerinde kullanılan kanat taşıyıcı mekanizmaları sayesinde, kanatları bırakıldığında düşmeden, bırakıldığı yerde durabilen düşey sürme pencere sistemi. Giyotin pencereler, FYT Mühendislik tecrübesiyle ve günümüzün modern teknolojileriyle geliştirildi ve Duowin Alüminyum Giyotin Pencere Sistemleri® markasıyla mimari projelere çözümler sunuyor. Uluslararası kuruluş ift Rosenheim tarafından test edilen Duowin Alüminyum Giyotin Pencere Sistemleri'nin güvenirliği belgelendi: Hava geçirgenliği testi: Class 2 | Su sızdırmazlık testi: Class 5A | Rüzgar yüküne karşı direnç: Class C4/B4.

Diğer Haberler

Çözüm Ortakları
Projeler
Kataloglar
Bayiler
Haberler